המסת שומן בירכיים – שאיבת שומן בירכיים ללא ניתוח

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

האם הייתם רוצים להפחית את השומן בירכיים שלכם מבלי לעבור ניתוח? האם אתם משתוקקים ללבוש את בגד הים שלכם בביטחון? למרבה המזל, יש היום כמה שיטות לא פולשניות כמו הקפאת שומן או המסת שומן ללא ניתוח.

בפגישת הייעוץ עם המומחה שלכם להפחתת שומן בירכיים הפנימיות בדרך לא פולשנית והעלמת סימני צלוליט בישבן, הוא ידון איתכם בצרכים המיוחדים שלכם ויסייע לכם לקבוע אם הטיפול אכן יעזור לכם לעמוד ביעדים שלכם.

העלמת בצלוליט בישבן

מעל 90% מהגולשים ציינו שהמידע באתר עזר להם למצוא את הטיפול והקליניקה המתאימה עבורם

לקוחות מספרים

מהי שאיבת שומן בירכיים ללא ניתוח ובמה היא שונה משאיבת שומן מסורתית?

שאיבת שומן מסורתית – מתייחסת להליך כירורגי שכרוך בביצוע חתכים קטנים להסרת עודפי שומן מחלקים ספציפיים בגוף, כולל טיפול בירכיים מדולדלות. המנתח מחדיר צינורית מתחת לעור ומשתמש בטכניקת היניקה כדי לשאוב את השומן העודף מהגוף.

הליך זה משמש להפחתת שומן לצמיתות מאזורים גדולים בגוף כמו הירכיים והבטן. הליך ניתוחי לסילוק שומן בירכיים הפנימיות מצריך תקופת התאוששות, וכמו בכול ניתוח, ייתכנו גם סיבוכים כמו נפיחות, כאב ודלקת.

שאיבת שומן ללא ניתוח מתייחסת להליך סילוק השומן במהלך מספר טיפולים, תלוי בצרכים הספציפיים של המטופלים. לביצוע הליך זה אפשר להשתמש בטכניקה להקפאת שומן בירכיים, או בטכניקות חימום שונות, המשמשות לטיפולי המסת שומן בירכיים (כמו לייזר, אולטרסאונד או גלי רדיו). שאיבת שומן ללא ניתוח אינה כואבת והיא מטפלת בכול פעם באזור קטן בגוף שבו הצטברו תאי שומן עקשניים. זמן ההתאוששות קצר בהרבה משאיבת השומן המסורתית. בטיפול זה לא מתרחשים סיבוכים אבל נדרש יותר מטיפול חד פעמי כדי להשיג תוצאות יעילות ולהיפטר מהשומנים בירכיים.

בניגוד לניתוח, ההליך הלא כירורגי מציע כמה יתרונות

 • הליך לא פולשני – השימוש בטכניקות השונות לשאיבת שומן בירכיים ללא ניתוח אינו כרוך בביצוע חתכים ותפרים, מה שאומר שלא נותרות צלקות ואין זמן השבתה ומינימום תופעות לוואי.

  כשעוברים ניתוח עם הרדמה עלולים להיווצר סיבוכים, גם אצל מיטב המנתחים. אפשרות זו להצרת היקפים בירכיים אינה דורשת הרדמה כלשהי וגם לא כרוכה בסיכונים ובתופעות הלוואי העלולים להתרחש לאחר כל ניתוח. ניתן לסיים את הטיפול תוך כשעה, כך שתוכלו לסיים את הטיפול, לצאת מהקליניקה ולחזור לפעילות הרגילה שלכם.

 • הליך ממוקד באופן סלקטיבי לאזור הבעייתי – המכשירים השונים המשמשים לשאיבת שומן ללא ניתוח מאפשרים למטפל לכוון את הטיפול לאזורים קטנים בגוף בהם הצטבר שומן הזקוק לתשומת לב מיוחדת.
 • ללא כאבים – בניגוד להליכים כירורגיים שהם כואבים ולא נוחים, הטיפולים החדשניים לשאיבת שומן ירכיים ללא ניתוח מציעים חוויה נוחה, רגועה וללא כאבים.
 • אין זמן השבתה – אתם יכולים לחזור לשגרה היומיומית שלכם מיד בתום ההליך ולא צריכים לקחת חופש מהעבודה, או להחמיץ משהו כדי להתאושש.

איך להעלים צלוליט בירכיים?

אם צלוליט בירכיים מתסכל אתכם ואתם משתוקקים להיפטר ממנו, אתם לא לבד. הרצון של אנשים רבים להיפטר מהצלוליט, או לפחות לצמצם אותו כדי שלא יבלוט, הוביל לפיתוח כמה צורות טיפול אלטרנטיביות. כששוק הקוסמטיקה מציע כל כך הרבה סוגי טיפולים להסרת תאי שומן עקשניים למיצוק ירכיים, לפעמים קשה לדעת במה לבחור.

אז אם גם אתם רוצים להעלים צלוליט בירכיים, הנה כמה טכניקות שבאמת יכולות לעזור לכם להשיג את המטרה הנכספת: עור חלק ונטול צלוליט בירכיים.

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

טיפול במיצוק ירכיים באולטרסאונד

טיפול באולטרסאונד הוא הליך קוסמטי המשמש לפירוק מצבורי שומן בגוף. הטיפול נועד לעבוד כחלופה יעילה ופחות פולשנית לשאיבת השומן הניתוחית. ישנם מעט מאוד סיכונים הקשורים להליך זה, אבל זה לא אומר שאין תופעות לוואי, אם כי הן קלות למדי ומתפוגגות במהירות. למעשה ההחלמה הוא מינימלית.

הסרת השומן בהליך זה מתבצעת בהנחיית אולטרסאונד בשילוב עם גלים אולטראסוניים החודרים לתוך העור כדי להנזיל את תאי השומן. הליך זה משתמש בגלי קול בתדר גבוה כדי להתמקד במדויק באזורים הבעייתיים בהם הצטברו עודפי שומן עקשניים. כאשר הגלים האולטראסוניים חודרים לגוף ומתמקדים באזור המטרה, רקמת השומן סופגת אותם ובכך גורמת להמסת תאי השומן. כוחות אנרגיה אחרים ולחץ גבוה משמשים לפירוק תאי השומן ומשאירים אתכם עם עור רזה והדוק יותר. טיפול זה הוא בעל יתרונות רבים והוא מעניק את התוצאות המיידיות שאתם מחפשים.

טיפול בלייזר

ישנם סוגים שונים של המסת שומן בלייזר משמשים להפחתת הצלוליט.

במהלך הטיפול הזעיר פולשני בלייזר, מוחדר מתחת לעור סיב לייזר זעיר. כאשר הלייזר מוקרן, האנרגיה שלו מפרקת את הרצועות הקשות שמתחת לעור הגורמות למראה של הצלוליט. טיפול זה יכול גם לעבות את העור שלכם ויש לכך חשיבות. לעתים קרובות, במקום בו נוצר הצלוליט העור מתדלדל, אבל עיבוי העור יכול לעזור להפחתת מראה הצלוליט בירכיים.

טיפול זה עשוי להפחית את מראה הצלוליט כשהתוצאות עשויות להימשך כחצי שנה או יותר, כאשר חלק מה׳גומות׳ בדרך כלל חוזרות.

טיפול על ידי החדרת סיב אופטי מתחת לעור

בהליך רפואי זה מחודרת מחט מתחת לעור כדי לפרק את הרצועות הקשות מתחת לעור הגורמות למראה הצלוליטיס. טיפול זה מפחית את ׳גומות׳ העור. תוצאות הטיפול יכולות להחזיק מעמד שנתיים ואף יותר.

טיפול בקרמים

מוצרים המכילים קפאין עשויים לייבש תאים ולגרום לטשטוש מראה הצלוליט. כדי לשמור על התוצאות יש צורך למרוח את הקרם כל יום. למוצר המכיל 0.3% רטינול, עשוי להיות השפעה מסוימת על הצלוליט. הרטינול גם עוזר לעיבוי העור, מה שעשוי להפחית את כמות הצלוליט. כדי לראות תוצאות יש למרוח את המוצר למשך 6 חודשים או יותר. שימו לב, יש אנשים שהם אלרגיים למוצרים אלה לכן חשוב להתייעץ עם רופא.

איך להיפטר משומן בירכיים?

יש שיטות שונות המאפשרות להיפטר משומן בירכיים. לדוגמה, שיטה המסתמכת על השימוש בגלי רדיו – RF (Radio Frequency), לצורת חימום והמסת שומן בירכיים. החימום הופך את תאי השומן הלא רצויים לנוזלים שלאחר מכן נשאבים מהאזור. התהליך יכול להפחית ביעילות את השומנים בחלק הפנימי של הירכיים, במהירות וללא זמן השבתה משמעותי.

בהליך זה מוחדר מוליך מיוחד לעור. המוליך כולל מדחום פנימי וחיצוני, כך שהמטפל יכול להגן על המטופלים מפני כוויות אפשריות במשך ההליך. המוליך פועל באמצעות גלי רדיו על מנת לשחרר את תאי השומן הבעייתיים ולהנזיל אותם, ולאחר מכן הם נשאבים משם. החום עוזר גם להידוק רקמת החיבור והעור בירכיים ומציע תוצאות מרשימות כמעט מיידיות.

הטיפול ב-RF נמשך בין 30 ל-45 דקות. בדרך כלל נדרשים מספר טיפולים כדי להשיג את התוצאות המקוות, ולהסיר ביעילות את תאי השומן בחלק הפנימי של הירכיים.

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

האם יש הבדלים ניכרים בין הקפאת שומן להמסת שומן?

המסת שומן מסירה את תאי השומן באמצעות טכניקות המחממות את השומן, ממיסות אותו והופכות אותם לנוזליים (כמו אולטרסאונד, לייזר או גלי רדיו), הנשאבים מהגוף על ידי המטפל; בעוד שהקפאת שומן בירכיים עובדת עם תגובתו הטבעית של הגוף הנחשף לטמפרטורות קרות.

בשיטה זו תאי השומן מתים ומתפרקים מהקור ואז מוצאים מהגוף כפסולת, בתהליך הטבעי של חילוף החומרים.

המסת שומן המשתמשת בטכניקה המחממת את תאי השומן העקשניים וממיסה אותם, היא סוג של עיצוב גוף לא פולשני, וכך גם הטיפול בהקפאת שומן. לשני סוגי הטיפולים הללו יש אותה מטרה: הפחתת שומן ויצירת צללית גוף דקה וחטובה יותר.

אף אחד מהטיפולים הללו אינו טיפול הרזיה, ושני ההליכים הם בטוחים ולא פולשניים (כמו למשל שאיבת שומן בניתוח).

שאיבת שומן בירכיים ללא ניתוח - למי זה מתאים?

לא כולם מועמדים טובים לשאיבת שומן בירכיים ללא ניתוח. המועמדים הטובים הם אלה שעומדים בתנאים הבאים:

 • BMI לא יותר מ-30.
 • עודף משקל גבולי ולא השמנת יתר.
 • שומן עיקש בחלקי גוף קטנים יותר כמו בירכיים.
 • הקפדה על תזונה נכונה ופעילות גופנית לא הצליחה להפחית שומן ירכיים.

טיפולים אלה להסרת שומן מהירכיים ללא ניתוח הם יעילים, אלא אם כן אתם סובלים מהשמנת יתר חמורה. כאשר אתם מועמדים המתאימים לטיפולים אלה, תוכלו ליהנות מתוצאות בולטות. אומנם התוצאות מוגבלות ויעילותם פחותה משאיבת השומן המסורתית, אבל תוכלו לראות את התוצאות להם ציפיתם, כולל מיצוק ירכיים והצרת היקפים בירכיים.

שאיבת שומן ללא ניתוח – סיכונים ותופעות לוואי

הליך של שאיבת שומן ללא ניתוח הוא כמעט נטול כאבים והוא גם לא מלחיץ. לאחר הטיפול חשוב לפעול לפי הוראות המטפל. בכול אופן, הסיכונים ותופעות הלוואי האפשריים הם מינימליים והם מתפוגגים במהירות, אלה עשויים לכלול:

 • כאב קל
 • מעט נפיחות
 • רגישות בעור
 • חבורות וגירויים בעור
הקפאת שומן לפני ואחרי

כמה עולה המסת שומן בירכיים ללא ניתוח?

השיטות החדשניות לסילוק מצבורי שומן עקשניים ללא ניתוח –  בין אם הן הורסות את תאי השומן המטופלים באמצעות הקפאת השומן בקור או המסתו בחום – הולכות וצוברות פופולריות רבה בקרב הנשים והגברים כאחד.

קיימות היום טכניקות שונות המטפלות בהקפאה או בהמסה של שומן, כולל טיפולים לסילוק השומן בירכיים ומחירי הטיפולים הללו משתנים בהתאם לצרכים האישיים של כל מטופל ומטופלת.

כדי לעזור לכם לשקול אם האפשרות לעבור טיפולים לסילוק השומן ללא ניתוח, מתאימה לכם מהבחינה הכספית, הכנו עבורכם רשימת מחירים ממוצעים של כמה מהטיפולים המקובלים ביותר.

קחו בחשבון שהמחירים עשויים להשתנות לפי המוניטין של הקליניקה והמומחיות שלה בתחום, לפי המיקום הגיאוגרפי של הקליניקה (במיקום יוקרתי יותר או פחות), וכמובן גם לפי סוג הטיפול שתקבלו.

להלן רשימה של מחירים ממוצעים להמסה או להקפאה של שומן בשיטות השונות:

 • המחיר להמסת שומן בזריקות, נע בין 800 ל-1,500 ₪.
 • המחיר להקפאת שומן נקודתית, נע בין 300 ל-500 ₪.
 • המחיר להקפאת שומן נקודתית בלייזר, נע בין 300 ל-600 ₪.
 • המחיר להחדרת סיב אופטי בלייזר, נע בין 4,000 ל-10,000 ₪.
 • המחיר לחבילת טיפולים באולטרסאונד, נע בין 2,000 ל-6,000 ₪.
 • המחיר לחבילת טיפולים בגלי רדיו, נע בין 3,000 ל-6,000 ₪.
 • המחיר להמסת שומן בודי טייט (Body Tite), נע בין 4,000 ל-20,000 ₪.

 

כמה עולה שאיבת שומן בירכיים?

את מחירי הטיפולים השונים לשאיבת שומן מהירכיים ללא ניתוח הזכרנו לעיל. אם אתם מתעניינים באפשרות של שאיבת שומן בירכיים בניתוח, המחיר של הליך כירורגי זה עשוי לנוע בין 20,000 ₪ ל-40,000 ₪.

עובדות מהירות

 • שאיבת שומן ללא ניתוח היא שיטה לא פולשנית להסרת תאי שומן מאזורים ספציפיים, כולל מהירכיים.
 • תופעות הלוואי המתמשכות הן נדירות, אך הנפוצות ביותר הן עור גבשושי וגלי.
 • אם אתם מקבלים טיפול מאיש מקצוע מוסמך, אתם אמורים לחזור לשגרה מיד לאחר הטיפול.
 • כאשר מטופלים מקפידים על תזונה נכונה ופעילות גופנית, להליך שאיבת שומן ללא ניתוח יהיו תוצאות קבועות.

 

לבסוף, אם אתם משתוקקים להפחית את השומן בירכיים מבלי לעבור ניתוח, יש כמה הליכים לא פולשניים לעיצוב הגוף שיוכלו לספק לכם תוצאות מרשימות שבעבר לא היו ניתנות להשגה מבלי לעבור ניתוח מסורתי של שאיבת שומן. הזמינו שיחת ייעוץ, והמומחה שבחרתם ידון איתכם בצרכים המיוחדים שלכם כדי לעזור לכם אם הטיפול להמסת שומן בירכיים ללא ניתוח, יעזור לכם לעמוד ביעדים שאתם כל כך משתוקקים להשיג.

שאלות נפוצות על פיסול גוף ללא ניתוח

הטיפולים יכולים להימשך בין חצי שעה לשעה. משך הזמן המדויק יהיה תלוי באזור שבו מטפלים וכן בטכנולוגיה שבה משתמש המטפל. בדרך כלל צריך לעבור מספר טיפולים, כאשר רוב המטופלים דורשים בין 3-1 טיפולים כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

באשר לשאלה כמה זמן ייקח עד שאפשר יהיה לראות את התוצאות הללו בפועל, גם זה משתנה ממטופל למטופל. במקרה של הקפאת שומן אתם יכולים לצפות לכך שתאי השומן יתחילו להיות מופרשים מהגוף תוך מספר שבועות. ניתן לראות חלק מהתוצאות לאחר כחודש כאשר ההיקף המלא שלהן יהיה ברור יותר כשלושה חודשים לאחר הטיפול האחרון שלכם.

 

פיסול גוף עובד היטב באזורים רבים ושונים בגוף, לא רק בירכיים, אלא גם בצוואר, בסנטר, בזרועות, בבטן ובישבן. המטרה העיקרית בשיטות להסרת שומנים הוא להסיר שומן עיקש ולא להוסיף מלאות או לעצב מחדש לחלוטין את האזור. אם יש לכם שאלות אם זה ההליך הנכון לבעיה שלכם, עדיף להתייעץ עם המומחה שבו תבחרו.

 

בעוד שהסרת שומן תפחית את משקל הגוף שלכם, פיסול גוף אינו הליך הרזיה. זה אינו תחליף לאורח חיים בריא וכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, אתם אמורים להיות עוד לפני הטיפול במשקל האידיאלי שלכם או קרוב אליו.

 

כל מה שאתם עוברים במהלך הטיפול זו הסרת תאי שומן ללא ניתוח. התוצאות שאתם רואים הן טבעיות ו-100% אתם! זה גם אומר שאתם צריכים להיות מציאותיים לגבי התוצאות האפשריות במקרה שלכם. עיצוב הגוף על ידי הסרת שומן בירכיים או בכול אזור אחר בגוף, יכול לעזור לכם להחזיר את המבנה הטבעי האידיאלי של הגוף שלכם, אבל הוא לא ישנה לחלוטין את צורת הגוף שלכם.

 

הליך זה אינו פולשני, ומשכך הוא מאפשר לכם להימנע מאי הנוחות הרבה הקשורה לשאיבת שומן בהליך כירורגי. כדי למזער את אי הנוחות במהלך הטיפול, המטפל עשוי למרוח על העור קרם מאלחש שימזער עוד יותר את הכאב. התחושה הגרועה ביותר עליה מדווחים רוב המטופלים היא צביטה קלה במהלך הטיפול, וקצת חוסר תחושה שעלולה להימשך מספר שעות לאחר סיום הטיפול. זה הכול!

 

אחד היתרונות המרכזיים של הליך לא ניתוחי כמו הסרת שומן בירכיים ללא ניתוח הוא הפחתת הסיכון לסיבוכים (שעלולים להתרחש בכול ניתוח). זה מאוד לא סביר שתחוו במהלך הטיפול משהו שהוא יותר מסתם אי נוחות או קצת חוסר תחושה בעקבות ההליך שעברתם. ובכל זאת, אם אתם מרגישים שמשהו לא בסדר, אל תהססו ליצור קשר עם המטפל שלכם, למעקב.

אולי יעניין אותך גם?

המסת שומן לנשים

שומן בטני בקרב נשים

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד שומן בטני לנשים –

קראו עוד »
המסת שומן בבטן

איך להוריד שומן בטני?

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד איך להיפטר מהשומן הבטני?

קראו עוד »
שומן בטני לפני ואחרי

שומן בטני

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד מהו שומן בטני? בגוף

קראו עוד »
דילוג לתוכן