שומן בטני בקרב נשים

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

שומן בטני לנשים – המידע שישמור על בריאותך!

אם את מנסה, ללא הצלחה, להיפטר מהשומן בבטן, טוב שבאת! המידע במאמר זה יעזור לך לא רק להיפטר ממצבורי השומן הבטני אלא גם לשמור על בריאותך.

אם את מנסה, ללא הצלחה, להיפטר מהשומן בבטן, טוב שבאת! המידע במאמר זה יעזור לך לא רק להיפטר ממצבורי השומן הבטני אלא גם לשמור על בריאותך.

יש 3 גורמים עיקריים המשפיעים על הנטייה של נשים לאגור מצבורי שומן באזור הבטן:

גורמים גנטיים – היסטוריה משפחתית או מבנה גוף, הם בין הגורמים המשפיעים על הצטברות שומנים באזור הבטן.

תזונה ואורח חיים – תזונה לא בריאה – כמו מזונות מעובדים ומזונות המכילים סוכרים ושומן רווי – עלולה להוביל לעלייה בשומן הבטני. גם ישיבה ממושכת או חיים במתח מתמיד יכולים לתרום להשמנה בטנית.

השפעת ההורמונים – שינויים הורמונליים הם אחד הגורמים המעורבים בשומן בטני, בעיקר במקרים של שומן בטני לאחר לידה או שומן בטני בגיל המעבר.

הקפאת שומן בטני

מעל 90% מהגולשים ציינו שהמידע באתר עזר להם למצוא את הטיפול והקליניקה המתאימה עבורם 

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

השמנה בטנית מזיקה לבריאות

בלי קשר לצורת הגוף, עודפי שומן אינם טובים לבריאות, נ-קו-דה! עם זאת, חשוב להבין ששומן בטני תת עורי ושומן קרביים בעומק הבטן, אינם אותו סוג של שומן.

  • שומן תת עורי מצטבר באזורים שונים בגוף, כמו הבטן, הירכיים או הזרועות ואפשר להרגיש אותו על ידי צביטת האזור באצבעות, שומן קרביים, לעומת זאת, עוטף את הכבד ואברים חיוניים אחרים בעומק הבטן.
  • כל מחקר חדש מביא אתו עדויות נוספות המחזקות את הממצאים לפיהם השומן בעומק הבטן מסוכן לבריאות הרבה יותר מהשומן התת עורי. בניגוד לתאי השומן התת עוריים המייצרים שיעור גבוה של חומרים מועילים, תאי השומן בקרביים מצטברים בעומק הבטן ומייצרים הורמונים ודלקות שעלולים לגרום לסיכונים בריאותיים חמורים
איך נראה שומן בטני?

לקוחות מספרים

איך להוריד שומן בטני?

השומן הבטני מתסכל נשים רבות המתקשות לחטב את אזור הבטן כשהן מנסות לרדת במשקל. לפני שנדבר על דרכים להורדת שומן בטני, נתעכב על 3 גורמים המעורבים בנטיית נשים לצבור שומן בטני, ואינם תלויים באורח החיים שלך: הגנטיקה, הגיל (הגעת לגיל המעבר) ומשקל הלידה שלך (תינוקות קטנים יותר מוסיפים בקלות רבה יותר שומן בטני, בשלב מאוחר יותר בחיים).

חוץ מזה, אם ילדת ילדים, הנטייה לפתח שומן בטני גדולה יותר בקרב נשים שילדו, לעומת אלה שלא ילדו.

אמנם, את לא יכולה לשנות את משקל הלידה ואת הגנים שלך, ואת גם לא יכולה לדחות את גיל המעבר… ובכול זאת, יש דרכים שיאפשרו לך להפחית את השומנים בבטן.

הפחתת שומן תת עורי:

כדי להפחית את מצבורי השומן התת עורי בבטן, יש היום טכניקות מופלאות שהורסות את תאי השומן באמצעות הקפאה בקור או המסה בחום.

הפחתת שומן קרביים:

כדי להפחית את מצבורי שומן הקרביים, שעוברים בקלות רבה יותר הליך של חילוף חומרים, יש לאמץ אורח חיים שכולל תזונה נכונה ואימון גופני המתמקד באירוביקה ובאימוני כוח.

תזונה נכונה ומאוזנת:
מסייעת לשמירה על משקל נקי. מומלץ להימנע ממוצרים המעודדים שקיעת שומן בבטן, כמו למשל סוכרים פשוטים הנמצאים במזונות ובמשקאות ממותקים.

פעילות גופנית:
מסייעת להפחתת שומן קרביים ולצבירת מסת שריר. מחקרים הראו שניתן להפחית שומן הקרביים או למנוע את התפתחותו באמצעות פעילות אירובית (כמו הליכה מהירה) ואימוני כוח (הרמת משקולות). לעומת זאת, תרגילים נקודתיים, כמו כפיפות בטן, יוכלו להדק את שרירי הבטן אבל לא יגיעו לשומן הקרביים.

בנוסף, יש להימנע מעישון שמגדיל את הסיכוי לאגירת שומן בבטן, ולהקפיד על שינה טובה בלילה.

הקפאת שומן בטני

האם יש הבדלים בין גברים ונשים?

שומן תת עורי: בהשוואה לגבר, בגוף האישה יש רמות גבוהות יותר של הורמון אסטרוגן, הגורם להצטברות רבה יותר של עודפי שומן תת עוריים באזורים שונים בגוף, כולל בבטן.

שומן קרביים: לנשים צעירות יש בממוצע פחות שומן קרביים מאשר לגברים צעירים, אבל מצב זה משתנה בגיל המעבר. בגיל זה נשים חוות ירידה ברמות האסטרוגן הגורמת להצטברות גדולה יותר של שומן קרביים בבטן. גם השינויים ההורמונליים אחרי הלידה משפיעים על הצטברות שומנים בבטן.

שומן בטני אחרי לידה

שינויים הורמונליים לאחר הלידה גורמים לבטן לגדול. יעברו כ-8-6 שבועות עד שהרחם תתכווץ ותגיע לגודלה המקורי. הנוזלים שהצטברו בגוף במהלך ההריון פוחתים בהדרגה והנפיחות בבטן יורדת. כל עודפי השומן שהגוף צבר כדי להזין את התינוק יתחילו להישרף, במיוחד אם את מניקה ומתאמנת. אבל יעברו כמה שבועות עד שתוצאות משביעות רצון ייראו לעין.

סבלנות היא המפתח! אחרי הכול, במשך תשעה חודשים שרירי הבטן התמתחו כדי להכיל את התינוק, כך שזה הגיוני שיעברו עוד כמה חודשים עד שהבטן תחזור לקדמותה.

אם את בכול זאת את רוצה לזרז את העניינים ותוהה ׳איך להוריד שומן בטני מהר?׳ יש היום שיטות לא פולשניות שיאפשרו לך להשיג את המטרה.

איך להוריד שומן בטני מהר?

טכניקות חדשניות מציעות היום הליכים לא פולשניים מהירים, להריסת תאי השומן התת עוריים ללא ניתוח: הקפאת שומן בבטן והמסת שומן בבטן.

הקפאת שומן

הקפאת שומן משמשת להפחתת מצבורי שומן תת עוריים באזורים שונים בגוף, כולל בבטן. הליך זה משתמש בקור קיצוני כדי להקפיא את תאי השומן הנמצאים בשכבה התת עורית, ולהמית אותם. לאחר מכן, מערכת חילוף החומרים תבצע את תפקידה ותסלק מהגוף בהדרגה ובאופן טבעי את התאים המתים. כל טיפול בהקפאת שומן עשוי להפחית בכ-25% את המראה של הבטן השמנה.

המסת שומן בטני

ישנן שיטות שונות להמסת שומן בחום, אשר פוגעות אך ורק בתאי השומן התת עוריים ולא גורמות נזק לרקמה שמסביב, כמו:

  • המסת שומן בגלי רדיו – שיטה להמסת שומן ללא ניתוח המשתמשת בגלי רדיו כדי לחמם ולהמיס את השומן, מבלי שהמכשיר ייצור מגע פיזי עם גוף המטופלים. תאי השומן המחוממים מתים ומוצאים מהגוף באמצעות המנגנון הטבעי של חילוף החומרים.
  • המסת שומן באולטרסאונד – משתמשת בגלים קוליים המתמקדים בפירוק קירות תאי השומן. כאשר תאי השומן משוחררים מהמעטפת, הם עוברים לטיפולה של מערכת חילוף החומרים ומוצאים בהדרגה ובטבעיות מהגוף. לקבלת תוצאות מיטביות, יש צורך, ברוב המקרים, לעבור שלושה טיפולים, כל אחד בהפרש של שבועיים האחד מהשני.
  • המסת שומן בלייזר– שיטה זו משתמשת בחום מבוקר שמפיקה קרן הלייזר, כדי לגרום לפירוק תאי השומן התת עוריים. מנגנון קירור קבוע מגן על העור במהלך הטיפול, שבדרך כלל אינו כואב אבל גורם לתחושה של חמימות.

 

שאיבת שומן בטני ללא ניתוח

שאיבת שומן ללא ניתוח מאזור הבטן יכולה לעזור לך להשיג מבנה גוף עם בטן פרופורציונלית יותר, להיפטר משומן עקשן שלא מגיב לתזונה ולפעילות גופנית, ולשפר את המראה הכללי של הגוף.

בנוסף, טכניקה לשאיבת שומן לא פולשנית יכולה לספק תוצאות ארוכות טווח, כך שזו אופציה יעילה מאוד במיוחד אם את מתחייבת להמשיך ולשמור על אורח חיים בריא.

חוץ מזה, אם את רוצה להיפטר מהשומן בבטן, אבל חוששת לעבור ניתוח בגלל הסיכונים ותקופת ההחלמה הממושכת, החדשות הטובות הן שהחידושים הטכנולוגיים מאפשרים לך לעבור שאיבת שומן ללא ניתוח, תוך שימוש בטכניקות זעיר פולשניות שונות המציעות תוצאות מהירות!

לבסוף, יש היום תשובה מוחצת לשאלה: איך להוריד שומן בטני? הטכנולוגיה המפותחת מציעה היום הליכים שיחסלו את תאי השומן התת עוריים בבטן, ללא ניתוח. הליכים אלה קיבלו את אישור ה-FDA ואוששו על ידי המחקר שמצא כי הטכנולוגיות המשמשות להקפאת שומן או להמסת שומן ללא ניתוח, יכולות לחטב את הבטן, לשפר את מתאר הגוף, להגביר את הביטחון העצמי ולספק רווחה כללית לגוף ולנפש.

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

דילוג לתוכן