המסת שומן בזרועות

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

האם את מוכנה להשיג סוף סוף זרועות דקות ומחוטבות יותר? בארצנו השופעת בימים חמים, שרוולים קצרים או בגדים ללא שרוולים, הם פשוט חובה. 

כל אישה משתוקקת לזרועות דקות ומהודקות. אבל, אם את מבחינה שהזרועות שלך כבר לא דקות כמו פעם (תאי שומן עודפים, עור רפוי ואולי גם מראה של צלוליט), יש היום טיפולים ללא ניתוח שיכולים לעזור לך.

ההליכים רפואיים להפחתת שומן בזרועות ללא ניתוח – שאיבת שומן בידיים, כוללים, בין היתר: המסת שומן בלייזר, המסת שומן בחום בגלי רדיו או המסת שומן באולטרסאונד.

לכן, אם שרוולי החולצה שלך תמיד צמודים ולוחצים מדי, או אם הפסקת לגמרי ללבוש בגדים עם שרוולים קצרים כי את חייבת להסתיר את הידיים האלה, היכוני למלתחה חדשה לגמרי!

מעל 90% מהגולשים ציינו שהמידע באתר עזר להם למצוא את הטיפול והקליניקה המתאימה עבורם

לקוחות מספרים

מצאנו את הקרמים הכי טובים למיצוק וחיטוב זרועות מהבית ללא מאמץ

תהליך שאיבת שומן בזרועות באמצעות הקפאת שומן

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

מצאנו את הקרמים הכי טובים למיצוק וחיטוב זרועות מהבית ללא מאמץ

על כוחם של החום והקור לחסל תאי שומן טובת שאיבת שומן בידיים

מחקרים גילו תגלית מדהימה בפשטותה שמאפשרת לנו היום להיפטר משומן תת עורי על ידי יישום טמפרטורות קרות או חמות על האזור המטופל. טכנולוגיה חדשנית זו קיבלה את השם: שאיבת שומן ללא ניתוח.

החוקרים גילו כי שינויי טמפרטורות משפיעים על תאי שומן הרבה לפני שהם מתחילים להשפיע על הרקמות האחרות בסביבה, כולל תאי העור.

המשמעות היא, שהחלת חום באזור המטופל תגרום להמסת תאי שומן ולהפיכתם לנוזלים. החלת קור, לעומת זאת, תגרום להתגבשות תאי השומן שתביא למותם. שני ההליכים הללו לא יגרמו לשום פגיעה בעור.

לאחר שתהליכי המסת שומן בחום או הקפאת שומן בקור (הליך שבטעות נקרא גם המסת שומן בקור), המיתו את תאי השומן, שומנים אלה הופכים לפסולת שנאספת לאורך זמן על ידי השתן וכלי הלימפה, ומוזרמת אל מחוץ לגוף.

השוק מציע היום מבחר של מכשירים להמסת שומן ולהקפאת שומן שנועדו לעזור לנו להיפטר מכיסים של שומן תת עורי, שאנחנו לא מצליחים להיפטר מהם, לא בעזרת דיאטה וגם לא באמצעות פעילות גופנית.

שימו לב, שטכנולוגיה זו מיועדת רק לתאי השומן שמתחת לשכבת העור. היא לא מסוגלת לטפל בשומן בקרביים, זה שעוטף את האיברים הפנימיים ומסכן אותנו במחלות כמו סוכרת או מחלות לב.

מה עדיף? שאיבה או המסת שומן בזרועות?

הניתוח המסורתי לשאיבת שומן כרוך בהרדמה, חתך משמעותי, תפרים, צלקות ותקופת התאוששות ממושכת. כמו כל ניתוח, גם הליך זה חשוף לסיכונים, למשל, התפתחות של זיהומים. 

שאיבת שומן ללא ניתוח, לעומת זאת, חוסכת מכם את ההליך הכירורגי ומציעה כמה יתרונות נוספים ללא החלמה ומינימום תופעות ללוואי.

במקום להשתמש בסכין מנתחים, ההליכים החדשניים משתמשים בחום או בקור כדי להיפטר ממצבורי שומן עקשניים באזורים שונים בגוף (המסת שומן ללא ניתוח).

שאיבת שומן בידיים - לפני ואחרי

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

הטכניקות להמסת שומן בזרועות משתמשות במגוון מכשירים, כגון:

טכניקה להמסת שומן בגלי רדיו (Radio Frequency)

 המומרים לחום, שימיס וימית את תאי השומן הלא רצויים, ובו בזמן יספק גם הידוק עור. טיפולים במכשיר BodyTite, המפעיל גלי רדיו, מאושרים על ידי ה-FDA, ויעילים מאוד להידוק הזרועות ללא ניתוח.

איך זה עובד? המטפל מחדיר את גָשׁוֹשׁ גלי הרדיו דרך חתך זעיר בעור שיותיר הצטלקות מינימלית ביותר. אנרגיית גלי הרדיו מומרת לאנרגיה תרמית מתחת לעור והופכת את תאי השומן הלא רצויים לנוזלים הנשאבים החוצה בעזרת צינורית דקה. 

אנרגיית גלי הרדיו גורמת גם לתגובה שמכווצת ומהדקת את העור באזור המטופל. הגוף מתייחס ל׳מכת חום׳ זו כאל ׳פצע׳ ומגיב באמצעות ייצור קולגן והידוק העור באזור. תהליך ההידוק הזה ימשיך לפעול כמה חודשים נוספים אחר כך.

הטיפול נמשך כשלושים דקות. יש צורך בכ-4 טיפולים אחת לשבוע, או כפי שקבעה ההערכה של הרופא. לאחר הטיפול, אין הגבלת פעילות או זמן השבתה.

טכניקה להמסת שומן בלייזר 

שאיבת שומן בידיים באמצעות לייזר

המסת שומן בלייזר היא שיטה הכרוכה בפולשנות מינימלית, משמשת להפחתת מרבצי שומן מקומיים ולהידוק העור בטיפול אחד, בהרדמה מקומית בלבד. 

שיטה זו משתמשת בצינורית דקיקה וגמישה עם קצה סיב אופטי הפולט את אנרגיית הלייזר. המסת שומן בלייזר כרוכה בחתך קטנטן דרכו מוחדר הסיב האופטי. כאשר הוא בא במגע עם תאי השומן הוא ממיס אותם והופך אותם לנוזלים שנשאבים בעזרת הצינורית הדקיקה.

במקביל, הלייזר משפיע על קרישה של כלי הדם הקטנים שמונעת דימום וחבורות. ההליך גם מפעיל ייצור של קולגן וכך הוא משיג כיווץ והידוק של העור.

לאחר הטיפול הרופא ימליץ על חבישת תחבושת לחץ למשך שבוע. ניתן לחזור לפעילות לאחר 48 שבועות. 

טכניקה להמסת שומן באולטרסאונד 

שיטה יעילה ולא פולשנית לפירוק משקעי שומן ולהפחתת צלוליט. כשפעילות גופנית או דיאטה לא עוזרים, טכניקה זו עשויה להיות הדרך הטובה לפתרון בעיית הצלוליט. 

טכניקה זו משתמשת בגלי אולטרסאונד בתדרים צרים כדי לפרק תאי שומן לא רצויים. תאי השומן מתמוססים ואז נספגים בזרם הדם ומופרשים בשתן.

הטיפול מתחיל באזור הנבחר, במקרה שלנו בזרועות, ומתנהל תוך כדי הנעת המוליך (האפליקטור) בתנועות מעגליות לאורך הזרועות. 

שדה האולטרסאונד יוצר רטט בסוג ספציפי של תאים (תאי שומן) כתוצאה מכך, תוכן התא מתחמם וממברנת התא מתפרקת.

הטיפול נמשך בין 20 ל-30 דקות, תלוי בגודלן של הזרועות ובעובי שכבת השומן. הטיפול לא מצריך זמן השבתה. לקבלת התוצאות הטובות ביותר מומלץ לעבור בין 6 ל-9 טיפולים במרווח של שבוע אחד מהשני.

הליך זה לא מצריך הרדמה כי עבור מרבית המטופלים הוא לא כרוך בכאב. אי נוחות ואדמומיות זמנית עשויים להופיע לזמן קצר. שתיית מים רגילה תחסל את כל הנקודות האדומות שצצו באזור המטופל.

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

השימוש בשאיבת שומן ללא ניתוח – לאילו טיפולים נוספים הוא יעיל?

השומן באזורים מסוימים בגוף הוא שומן עיקש. מחקרים מראים שטיפולים להמסת שומן או להקפאת שומן יכולים לטפל בתאי שומן אלה, למשל, להפחית את היקף המותניים ב-4-2 סנטימטרים, להפחית את שכבת השומן ב-13% ולהצעיר את העור.

האזורים בהם המסת שומן יכולה לטפל הם:

  • בטן (גם לגברים עם כרס)
  • ירכיים
  • סנטר
  • ישבן
  • חזה (גם לגברים עם שדיים גבריים) 

המסת שומן לגברים מיועדת בעיקר לסילוק הכרס, השדיים הגבריים או הסנטר הכפול, אך היא מבוקשת לא פעם גם לחיטוב הזרועות.

מי הם המועמדים המתאימים לשאיבת שומן בידיים ללא ניתוח?

המועמדים הטובים ביותר להמסת שומן בזרועות הם:

  • אנשים במצב בריאותי טוב.
  • אנשים במשקל מאוזן שניסו להיפטר מעודפי השומן העקשניים בזרועות באמצעות תזונה בריאה ופעילות גופנית, אבל לא הצליחו.

שימו לב, כיוון שההליך להמסת שומן או להקפאת שומן לא גורם להרזיה או לירידה במשקל, אנשים שנמצאים במשקל עודף לא מתאימים להליך זה. 

כדי שהתוצאות הטובות שהניבו הטיפולים שעברתם יישארו לאורך זמן, חשוב להבין שיהיה עליכם להקפיד על אורח חיים בריא, כולל תזונה נכונה ופעילות גופנית קבועה. אחרת, תתחיל הצטברות של תאי שומן חדשים, דבר שאתם ממש לא מעוניינים בו. 

כמה עולה המסת שומן בזרועות?

מחירי המסת שומן בזרועות תלויים במספר משתנים, וביניהם: המומחיות והמוניטין של הקליניקה והצוות המקצועי, המיקום של הקליניקה (במרכז הארץ או בפריפריה), איכות המכשור המשמש להמסת השומן בזרועות, גודל השטח המטופל והצרכים הספציפיים של המטופל.

בכול מקרה, אם מדובר בהמסת שומן בלייזר, טווח המחירים בארץ יכול לנוע בין 3,000 ל-10,000 שקלים ויותר.

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

אולי יעניין אותך גם?

המסת שומן לנשים

שומן בטני בקרב נשים

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד שומן בטני לנשים –

קראו עוד »
המסת שומן בבטן

איך להוריד שומן בטני?

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד איך להיפטר מהשומן הבטני?

קראו עוד »
שומן בטני לפני ואחרי

שומן בטני

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד מהו שומן בטני? בגוף

קראו עוד »
דילוג לתוכן