הקפאת שומן לפני ואחרי

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

התמונות ׳לפני׳ התוצאות ו׳אחרי׳ התוצאות, מדגימות את כוחה של הקפאת שומן לפסל את הגוף. הליך פופולרי זה לחיטוב מתאר הגוף הוא אחת החליפות המועדפות לניתוח שאיבת השומן המסורתי, ובצדק! 

הקפאת שומן היא שיטה לשאיבת שומן ללא ניתוח וללא השבתה. אם הרעיון שהקפאת תאי שומן עקשניים תשיג לכם גוף מחוטב, נראה לכם כמו סיפור דמיוני ולא כאפשרות אמתית, התמונות של ׳לפני׳ ו׳אחרי׳ הן הוכחה ניצחת לכך שהליך זה לפיסול הגוף, פשוט עובד!

לקוחות מספרים

מעל 90% מהגולשים ציינו שהמידע באתר עזר להם למצוא את הטיפול והקליניקה המתאימה עבורם

הקפאת שומן בכל מקום בגוף

כפי שניתן לראות בתמונות ׳לפני׳ ו׳אחרי׳, הטיפול בהקפאת שומן לגברים ולנשים כאחד, מסוגל לפתור כל בעיה של שומן עיקש שנצמד לגוף. 

קליניקה המשתמשת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר לחיטוב הגוף יכולה להבטיח שתקבלו טיפול שיוביל לתוצאות נהדרות, בכול אזור בגוף שתרצו לחטב, לדוגמה:

המסת שומן – אחותה התאומה של הקפאת שומן

טכנולוגיית שאיבת שומן ללא ניתוח מציעה למעשה שתי שיטות לחיסול תאי שומן, האחת מתבססת על הקפאת שומן (הנקראת לעתים בטעות המסת שומן בקור), ואת תוצאותיה אתם יכולים לראות בתמונות המוצגות למעלה, והשנייה מתבססת על המסת שומן בחום

יש מגוון מכשירים המיועדים לטיפולי המסת שומן ללא ניתוח, למשל: 

כמו טכניקת הקפאת השומן המשתמשת בקור כדי לחסל תאי שומן, כך גם טכניקת ההמסה משתמשת בטמפרטורה חמה, כדי להמית תאי שומן עודפים. ניתן לבצע טיפולי המסת שומן לגברים ולנשים, באזורים שונים בגוף כמו: המסת שומן בבטן, המסת שומן בזרועות, המסת שומן בסנטר או בחזה ועוד.

כיצד להשיג תוצאות ׳לפני׳ ו׳אחרי׳ מעולות?

בין אם מדובר בהקפאת שומן בטני, בסנטר או בירכיים, שני גורמים עיקריים משפיעים על תוצאות טיפולי הקפאת שומן שעברתם. 

 

מידת ההתאמה שלכם להליך הקפאת שומן

הליך הקפאת שומן פועל בצורה הטובה ביותר על גברים ונשים בריאים, שמקיימים אורח חיים פעיל ובריא, אבל נאבקים במצבורי שומן עקשניים שמתגלים כעמידים בפני תזונה בריאה ופעילות גופנית. בקיצור, תאי שומן שכלום לא מצליח לסלק אותם.

יתר על כן, הקפאת שומן עובדת בצורה הטובה ביותר כשמדובר בהפחתת כיסי שומן מבודדים, או בבליטות שומן עקשניות, למשל באזור המותניים או בבטן.

הדרך הטובה ביותר לגלות אם הקפאת שומן היא ההליך המתאים לכם, היא לקבוע פגישת ייעוץ עם קליניקה מוסמכת.

 

בחירת נכונה של מבצע הטיפול

כמו כל ניתוח קוסמטי, למשל ׳ניתוח שאיבת שומן׳, גם הפחתת שומן באמצעות הקפאת שומן, דורשת מיומנות ומומחיות. לכן בקיאותו של איש המקצוע המבצע את הליך הקפאת השומן תשפיע על הדרך בה המטופל יתייחס להליך וגם על התוצאות בכללותן.

לכן, חשוב לבחור בקליניקה המציעה מומחים מנוסים בעלי הכשרה מקיפה. המומחיות והמחויבות של אנשי המקצוע לבטיחות ולסיפוק צרכי המטופלים באופן משביע רצון, הם אלה שמבטיחים את התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

איך מתחזקים את התוצאות המרשימות לאורך זמן?

כאן נכנסת לתמונה האחריות האישית של כל אחד מהמטופלים. גם אם תצליחו להגיע לתוצאות הכי מדהימות שרק יכולתם לחלום עליהן, הן לא יחזיקו מעמד זמן רב אם לא תקפידו לתחזק אותן.

איך עושים זאת? פשוט מאוד!

כל מה שעליכם לעשות זה לדאוג שתאי שומן לא יתחילו להצטבר מחדש בכל מיני אזורים בגוף ויקלקלו לכם את מתאר הגוף היפה שקיבלתם. המשמעות היא שמעתה עליכם לנהל אורח חיים בריא עם הקפדה על תזונה ונכונה ופעילות גופנית קבועה. 

הצעד הראשון לקראת צילומי ה׳לפני׳ ו׳אחרי׳ שלכם – מתחיל ביצירת קשר עם קליניקה מקצועית בעלת מוניטין, שתוכל להבטיח לכם שירות בטוח, מנוסה ואחראי. מחכים לתמונות שלכם…

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

לקוחות מספרים

אולי יעניין אותך גם?

המסת שומן לנשים

שומן בטני בקרב נשים

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד שומן בטני לנשים –

קראו עוד »
המסת שומן בבטן

איך להוריד שומן בטני?

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד איך להיפטר מהשומן הבטני?

קראו עוד »
שומן בטני לפני ואחרי

שומן בטני

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד מהו שומן בטני? בגוף

קראו עוד »
דילוג לתוכן