הקפאת שומן לגברים

מסתבר ששומן לא מפלה בין המינים. 30% מכל אלה המחפשים שיטות לחיטוב הגוף באמצעות הקפאת שומן או המסת שומן בחום, הם גברים. אז אתם יודע מה חבר? אתה לא לבד!

אם אתה מוצא את עצמך מתתבונן במראה ולא אוהב את הדמות המשתקפת בה, ייתכן שהגיע הזמן להתייעץ עם מומחה לטיפול בשאיבת שומן ללא ניתוח, ולבדוק אם הקפאת שומן בקור או המסת שומן בחום הם טיפולים שיכולים לעזור למקרה הספציפי שלך.

מה ההבדל בין הקפאת שומן והמסת שומן?

שאיבת שומן ללא ניתוח היא טכנולוגיה חדשה הכוללת שני סוגים של הליכים:

 • הקפאת שומן – המשתמשת בטמפרטורות קרות (-11OC) כדי לפרק את תאי השומן שמתחת לשכבת העור.
 • המסת שומן בחום – המשתמשת בטמפרטורות גבוהות (למשל 42OC) כדי לעשות אותו דבר, להמית את תאי השומן העקשניים שמתחת לעור.

המסת שומן – הנקראת לא פעם בטעות המסת שומן בקור (אבל כדי להמיס משהו צריך לחמם אותו. לא ככה?) – משתמשת בטכנולוגיות שונות המפיקות חום כדי לפרק תאי שומן עודפים, בין אם מדובר בהמסת שומן בבטן או בהמסת שומן בזרועות, לדוגמה: 

מהם האזורים הנפוצים בהם גברים בוחרים לעבור הקפאת שומן?

אם אתה נמנה על הגברים שרוב הזמן היו פעילים ושמרו על תזונה נכונה (וכן, עדיין אפשר לשתות בירה וליהנות מפיצה עם הבנים), אבל היום אימון בחדר כושר או תזונה בריאה אינן אופציה – הקפאת שומן יכולה להיות הדרך המושלמת שתאפשר לך להחזיר לעצמך את הגוף החטוב מגיל 20.

אל תדאג, גברים מקפיאים שומנים כל הזמן. למעשה, רוב הסיכויים שנתקלת לאחרונה בידיד שנראה נפלא בבגדיו והכול בזכות טיפולים נפוצים לגברים, כמו:

 • העלמת תאי שומן בבטן
 • או הקפאת שומן באזור הישבן, כדי לחטב אותו

לא משנה אם אתה רוצה להחזיר את הגוף החטוב של גיל עשרים, או פשוט להיכנס לבגדים שלך כמו פעם, האפשרות להיעזר בטכנולוגיית הקפאת השומן ללא ניתוח ולהיפטר משומנים היא מעולה, כי היא הוכיחה את עצמה.

וכמו כל הגברים, גם אתה תאהב את השינויים שתחווה בגופך לאחר סיום הטיפולים.

איך הטיפול עובד?

תהליך הקפאת שומן מבוסס על העובדה שטמפרטורות נמוכות פוגעות בתאי השומן אך לא ברקמת העור

המטפל מניח את המכשיר המקפיא על האזור המטופל – למשך פחות משעה – בינתיים הקור מפרק את תאי העור שמתחת לעור וממית אותם. העור נותר ללא פגע.

כעת מגיע תורה של מערכת הלימפה, שתפקידה לסלק פסולת מהגוף, כולל את פסולת תאי השומן המתים.

וכך, בהליך טבעי לחלוטין, ייפטר הגוף שלך מתאי השומן העקשניים, שעד עכשיו לא הצלחת להזיז ממקומם.

הקפאת שומן לגברים
הקפאת שומן לגברים

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

אחרי כמה זמן רואים תוצאות?

לאחר סדרת הטיפולים, ובמהלך 6-3 החודשים הבאים, מערכת כלי הלימפה תפרק את תאי העור המתים ותסלק אותם מהגוף. כיוון שהליך טבעי זה נמשך פרק זמן מסוים, התוצאות הסופיות ייראו לאחר כחצי שנה, אם כי ניתן לראות חלק מהתוצאות גם 3 חודשים לאחר הטיפול.

יתרונות הטיפול

כשאתה בוחר בטיפולי הקפאת שומן כדי להיפטר ממצבורי שומן עקשניים, ששום דיאטה ושום אמון גופני לא הצליחו להזיז אותם ממקומם – אתה נהנה ממספר יתרונות משמעותיים:

 • הקפאת שומן היא טיפול שלא כרוך בניתוח, בתפירה או בתקופת התאוששות, כמו ניתוח שאיבת שומן המסורתי.
 • הקפאת שומן אינה כואבת, קצת אי נוחות וזה הכול. אפילו תוכל ליהנות מהאזנה למוזיקה בזמן הטיפול.
 • הקפאת שומן הוכיחה את עצמה והיא מבטיחה תוצאות מרשימות שיחזיקו מעמד כל עוד אתה לוקח על עצמך את האחריות להקפיד על תזונה בריאה ועל אימונים גופניים סדירים.
 • והכי חשוב, הקפאת שומן מבטיחה לך תוצאות שמפגינות מראה טבעי.

האם יש הבדל בין הקפאת שומן לגברים לבין הקפאת שומן לנשים?

כמו הנשים גם הגברים, ככול שהם מתבגרים הם עשויים להתקשות יותר ויותר להרחיק מגופם את כיסי השומן הפחות חביבים. לרוב, שומן לא רצוי מופיע סביב הבטן, שרירי החזה ומתחת לסנטר. אבל למרבה המזן, הקפאת שומן לגברים או המסת שומן לגברים הן שתי טכניקות שיכולות לטפל במצבור שומני עקשן ולהפחית אותו בכ-25%-20%, בטיפול אחד.

הנשים מבקשות לעצמן טיפולים שמתמקדים יותר בטיפולים כמו: הצרת היקפים, הקפאת שומן בזרועות או הקפאת שומן בירכיים. הגברים, לעומתן, מבקשים לעצמם הקפאת שומן בבטן שתעלים את הכרס שתפחה לה כך מעצמה, או המסת שומן בסנטר שתפטור אותם ממראה של סנטר כפול מזקין ולא אסתטי.

מי מועמד טוב לטיפולי הקפאת שומן?

אם אתה שוקל לעבור טיפולים בהקפאת שומן, הנה כמה סימנים המעידים שאתה מועמד מצוין:

 • משקל גופך קרוב למשקל האידיאלי שלך. הקפאת שומן מכוונת אומנם לשומן לא רצוי ובדרך כלל אתה יכול לצפות לאבד עד 20% מהשומן הלא רצוי באזור המטופל, יחד עם זאת, הקפאת שומן היא לא טיפול הרזיה, במיוחד אם אתה צריך להשיל מגופך משקל רב. 

 • אתה בריא ופעיל! רוב המטופלים שעוברים טיפולי הקפאת שומן הם גברים ונשים בריאים שאוכלים נכון ופעילים פיזית. הניסיון מלמד שגם לגברים בריאים ורזים יש אזור כלשהו בגוף שמציק להם, והם שמחים לקבל טיפול שיסלק משם את תאי השומן העודפים. כאן נכנסת לפעולה השיטה להקפאת שומן.
   
 • יש לכם מספיק שומן שניתן לטפל בו. המכשיר להקפאת שומנים מקפיא שומנים, כך שהמועמד האידיאלי מצויד במספיק שומן שאפשר להקפיא. אתה צריך להבדיל בין שני סוגי שומנים – השומן התת עורי, שבו מטפלת הקפאת השומן; והשומן בקרביים, שמצפה את האיברים וקשור למחלות כמו סוכרת ומחלות לב, שבו הקפאת שומן לא יכולה לטפל. אם אתה יכול לצבוט כ-2 סנטימטרים באזור הבטן, כנראה שיש לך כמות שומן מספקת לטיפול יעיל.
 • אתה ממש לא רוצה לעבור ניתוח שאיבת שומן כדי להיפטר מעודפי השומן בגופך. אתה מקווה לעשות זאת בעזרת טיפול לא פולשני, שאושר על ידי ה-FDA, כפי שמציעה לך הקפאת שומן. 

 

כמו כל ניתוח, גם שאיבת שומן יכולה להיות מלווה בתופעות לוואי חמורות, כמו תגובה שלילית להרדמה, זיהום, קרישי דם או סיבוכים חמורים אחרים. חוץ מזה, ממש לא בא לך לסבול מכאבים, נפיחות וחבורות במשך כמה שבועות, בעקבות הניתוח לשאיבת שומן. אם זה המצב, ואתה מתאים מכול בחינה אחרת לעבור הקפאת שומן, כנראה שזו הבחירה המתאימה לך.

כמה עולה המסת שומן לגברים?

מחירי המסת שומן יכולים לנוע בין 15-000-7,000 ₪, תלוי במוניטין של המטפל ושל הקליניקה, ותלוי במיקום הקליניקה, כאשר מיקום במרכז הארץ מעלה את המחיר, לעומת מיקום בפריפריה. העלויות תלויות גם בסוג המכשיר המשמש להמסת השומן, באזור המטופל ובמספר הטיפולים הנדרש.

כמה עולה הקפאת שומן לגברים?

מחיר הקפאת השומן לטיפול אחד יכול להסתכם ב-500 ₪. סדרת טיפולים להקפאת שומן יכולה להגיע לסכום של 4,800 ₪.

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

אולי יעניין אותך גם?

הקפאת שומן בישבן - לפני ואחרי

קרם לטיפול בצלוליט

עובדות מהירות על צלוליט לפני שנדבר על הקרמים לטיפול בצלוליטיס, בואו להכיר כמה עובדות מעניינות על התופעה עצמה. ידע זה כוח! וידע גם יאפשר לכם

קראו עוד »