מיצוק עור פנים וצוואר לגבר

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

אם אתם מתבוננים בראי ומוצאים את עצמכם מתגעגעים לעור הפנים הצעיר והמוצק שלכם, אתם לא לבד! עור נפול ורפוי בפנים ובצוואר הפך לסוגיה אסתטית שכיחה בקרב הגברים במילניום החדש. למרבה המזל, יש היום הליכים חדשניים שאינם כירורגיים שעוזרים לגברים להתמודד עם רפיון עור הפנים והצוואר שנגרם כתוצאה מירידה חדה במשקל, מנזקי שמש או מהזדקנות.

שיטות יעילות למיצוק עור הפנים והצוואר של גברים

Body Tite

טיפול פנים לגבר המשתמש בגלי רדיו, RF (Radio frequency) כדי להמיס שומנים באזור המטופל, תוך כדי עידוד ייצור טבעי של קולגן שיתרום להידוק העור באזור הפנים, הסנטר והצוואר.

SculpSure

מכשיר המשתמש בלייזר כדי להפיק קרני חום המתמקדות בתאי השומן שמתחת לעור כדי לפרק אותם. טכנולוגיית ה- SculpSure משמשת להסרת מצבורי שומן תת עוריים ולמיצוק העור באזורים שונים בגוף, כולל בקו הלסת ובאזורי הסנטר והצוואר. אמנם, בדרך כלל הטיפול בסנטר ובצוואר מתבצע בטכניקות אחרות לשאיבת שומן ללא ניתוח, אבל ניתן לטפל באזורים אלה גם במכשיר ה-SculpSure.

Ultrasound Assisted Liposculpture, UAL

מכשיר להמסת שומן באמצעות אולטרסאונד שמציע טיפול יעיל להמסת מצבורי שומן בגוף וגם באזורי הסנטר והצוואר. שיטה זו מציעה פיסול מתאר מדויק יותר מהרגיל של קו הסנטר והידוק מרשים של העור באזור.

מערכת Accent-Prime

מדובר בטכנולוגיה ייחודית שיצרה חברת Alma Laser היוקרתית. חברה זו מובילה מציבה כבר שנים רבות את ׳תקן הזהב׳ לתחום הציוד הרפואי האסתטי.

הפעם נתמקד בשיטה הייחודית שמציעה מערכת Accent-Prime לגברים במאה ה-21 המחפשים דרכים חדשניות לטיפוח עור הפנים והצוואר.

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

Accent Prime – הטיפול האולטימטיבי למיצוק העור

הטיפול למיצוק העור במערכת ה-Accent Prime מתבצע בטכנולוגיה מהפכנית המשתמשת בגלי רדיו כדי להדק את העור תוך כדי שימוש בגלי אולטרסאונד כדי לפרק תאי שומן ולהרוס אותם.

למעשה, מערכת זו משלבת שלושה סוגי טכנולוגיות בטיפול אחד:

  • גלי רדיו, RF (Radio frequency)
  • מיקרופלזמה (microplasma)
  • טכנולוגיית אולטרסאונד, US (Ultrasound) ייחודית, מוגנת פטנט.

בדומה לטכנולוגיות השונות המשתמשות במכשירים להקפאת שומן או להמסת שומן, גם טכנולוגיה זו ניתנת ליישום כמעט בכל אזורי הגוף והיא מפלת במצבים שונים, כולל שומן בטני או צלוליט בירכיים.

טיפול ב-Accent Prime מבטיח טיפול לא פולשני, מהיר ונטול כאבים, שאינו כרוך בתקופת השבתה ומציע תוצאות מדהימות!.

Accent Prime – לטיפול במגוון בעיות עור

במדובר במערכת ייחודית מבחינת היכולת שלה לטפל במגוון רחב של בעיות אסתטיות ולספק תוצאות מקיפות לא רק לטיפולי פנים וצוואר, אלא גם לאזורים אחרים בגוף (כמו הזרועות, הבטן, המותניים, הרגליים, הירכיים והישבן).

מערכת Accent Prime מציעה טיפול יעיל ביותר לשיפור פגמי עור שונים, כולל קמטים, קמטוטים, גוון עור לא אחיד ועור רפוי. מטופלים דיווחו שעברו חוויה טובה בטיפול עם Accent Prime, וציינו שהטיפול שיפר את בעיות העור שלהם ועזר להם למצק את עור הפנים והצוואר ולחזק אותו לקראת תופעות ההזדקנות בהמשך החיים.

טיפול זה יעיל ביותר לסילוק מצבורי שומן עקשניים שקשה להיפטר מהם באמצעות דיאטה או אימון גופני והוא יעיל במיוחד בהידוק עור רפוי שיוצר תהליך ההזדקנות הטבעי.

Accent Prime – לטיפול בפנים ובקו הלסת

 

Accent Prime יכול להפחית משמעותית תאים שומניים ולהציע תוצאות מרשימות בטיפולי פנים, סנטר, קו הלסת והצוואר.

המכשיר עובד על סיבי הקולגן ומעודד את הייצור הטבעי של קולגן שיאפשר לעור להחזיר לעצמו את הגמישות והצורה ההדוקה שלו. לאחר הפחתת רפיון העור, הקמטים והקמטוטים, עור הפנים והצוואר ייראה מחודש ומתוח וניתן יהיה להבחין גם בהפחתת צלקות האקנה ובהיווצרות של קו לסת מוגדר יותר.

 

טיפול ב-Accent Prime – איך זה עובד?

כאמור, אקסנט פריים משתמש באנרגיה מבוקרת של גלי רדיו (RF) ובשילוב חדשני של טכנולוגיית אולטרסאונד (ולא לייזר). גלי הרדיו משמשים לחימום מוקפד ומבוקר של העור המטופל, פירוק תאי השומן ועיצוב מחדש של העור. חימום העור מהווה חלופה יעילה מאוד להליך הכירורגי והוא לא פוגע ברקמות שמסביב.

האולטרסאונד, המשולב בטיפול, משתמש בגלים דמויי אדוות המפוזרים בצורה הומוגנית בכל האזור המטופל. טכנולוגיה זו פוגעת באופן סלקטיבי בממברנות של תאי השומן, כך שאלה האחרונים מתפרקים, משתחררים לזרם הדם ומפונים מהגוף באמצעות מערכת כלי הלימפה. תהליך זה נקרא Selective Lipolysis, והוא תורם להצרת היקפים.

האולטרסאונד המשמש את מערכת האקסנט פריים כולל אפליקטור שפותח במיוחד כדי להציע הליך מהיר מאוד לעיצוב העור באזור המטופל. הטיפול במכשיר האולטרסאונד יימשך בדרך כלל כ-20 דקות, תלוי באזור ובמצבו הספציפי של המטופל.

זכרו: הטכנולוגיה חדשנית זו יוצרת שילוב חסר תקדים שמוביל לתוצאות בטוחות ויעילות ללא תקופת השבתה!

טיפול ב-Accent Prime – האם אני מועמד מתאים?

אם אתם במצב בריאותי תקין, נוהגים בדרך כלל לטפל בעצמכם, ורוצים לשפר את קווי המתאר, האיכות והמרקם של עור הפנים והצוואר, סביר להניח שאתם מועמדים מתאימים לטיפול ב-Accent Prime. עם זאת, חשוב להתייעץ עם המטפל כדי לוודא שטיפול זה אכן מתאים לכם. במהלך הייעוץ, המטפל יבחן את ההיסטוריה הרפואית שלכם, ידון אתכם באשר לתוצאות הצפויות, וייצור עבורכם תוכנית טיפולית מותאמת אישית לצרכים ולדרישות שלכם.

Accent Prime – טיפול בטוח

מערכת Accent Prime מציעה טיפולים בטוחים ויעילים (לכול סוגי העור ולכול אזורי הגוף, גם לאזורי העור העדינים ביותר, כמו עור הפנים והצוואר), המאושרים על ידי ה-FDA.

אחרי הכול, Accent Prime הוא מוצר של החברה היוקרתית Alma Laser, המציבה כבר שנים רבות את הסטנדרטים בתעשייה העוסקת בפיתוח טכנולוגיות לטיפולים אסתטיים רפואיים. מדובר בחברה מובילה עם תוצאות קליניות מוכחות ורקורד בטיחותי ללא דופי, שקיבלה את אישור ה-FDA עבור מערכת ה-Accent לעיצוב הגוף, כבר בשנת 2007.

אולי יעניין אותך גם?

המסת שומן בזרועות

הצרת היקפים בידיים

כל מה שחשוב לדעת על הצרת היקפים בזרועות ללא ניתוח אם החלום שלכם הוא ללבוש חולצות ללא שרוול ואתם מפחדים מהליכים פולשניים

טיפול בצלוליט

טיפול בצלוליט

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד את

מעוניינים בשיחת ייעוץ ללא עלות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

מאמרים אחרונים

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

דילוג לתוכן