הצרת היקפים בידיים

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

כל מה שחשוב לדעת על הצרת היקפים בזרועות ללא ניתוח

אם החלום שלכם הוא ללבוש חולצות ללא שרוול ואתם מפחדים מהליכים פולשניים עם זמן החלמה ארוך וכאב שלא נגמר – הגעתם למקום הנכון! הכירו את הטיפולים החדשניים להורדת שומן בידיים ללא ניתוח

מטופלים רבים, במיוחד נשים, מתלוננים על הצטברות שומן לא רצוי בחלק העליון של הזרועות. למרבה הצער, לא מעט אנשים חווים שינויים בזרועות שלהם, עם העלייה בגיל למרות שהם מקפידים על אורח חיים בריא עם תזונה מאוזנת ופעילות גופנית סדירה.

התופעה של זרועות עם עודפי עור מתנפנפים, הנקראות גם ׳כנפי עטלף׳, גורמות לתסכול, שמדרבן אנשים לחפש טיפולים המיועדים להצרת היקפים בזרועות. אם גם אתם סובלים מבעיה זו ורוצים לדעת איך להוריד שומן בידיים ללא הליך כירורגי, המשיכו לקרוא כדי לגלות את הטיפולים שמציעה הטכנולוגיה החדשנית להצרת היקפים ללא ניתוח, המשתמשת במכשירים להקפאת שומן בזרועות או להמסת שומן בזרועות.

גורמים להתפתחות שומנים בזרועות

יש גורמים שונים לשינויים המתפתחים בזרועות ומובילים לחיפוש טיפולים להצרת היקפים בידיים, כגון:

הצרת הקפים בידיים ללא ניתוח

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

מאיפה מגיע השומן בזרועות?

אחת התגליות המרגשות ביותר בתחום רפואת העור הקוסמטית, קשורה להסרת שומן לצמיתות באמצעות שתי טכניקות המציעות שאיבת שומן בידיים ללא ניתוח כמו גם צמצום היקפים ללא ירידה במשקלֿ, והן:

הקריוליפוליזיס התגלה על ידי שני רופאים בהרווארד ששמו לב שילדים שאוכלים קרטיבים מפתחים מעין גומות בלחיים, ללא פגיעה בעור עצמו. זה הצביע על כך שתאי שומן קופאים בטמפרטורה גבוהה יותר מהתאים ומהרקמות שמסביבם, והניח את הבסיס לשיטה שמחסלת מצבורי שומן עקשניים באזורים שונים בגוף, על ידי הקפאתם.

היום, שוק היופי משתמש בשתי טכניקות המסתמכות על רמות טמפרטורות של קור או חום שמסוגלות להרוס תאי שומן תת עוריים מבלי לפגוע ברקמות האחרות. טכניקות אלה תפסו תאוצה והן עוזרות לאנשים רבים להיפטר מעודפי שומן עקשניים שהצטברו באזורים שונים בגופם, כולל בזרועות.

הליך הריסת תאי השומן על ידי קור קיצוני או חום, מסתייע במערכת כלי הלימפה המסלקת פסולת זו מהגוף בהדרגה אך לצמיתות. כיוון שתאי השומן ההרוסים מסולקים בהליך הטבעי של חילוף החומרים שנמשך מספר שבועות.

בשתי הטכניקות, הקפה והמסה, התוצאות הנראות לעין ישתפרו במהלך הזמן, כל עוד הליך חילוף החומרים ממשיך לסלק מהגוף את תאי השומן ההרוסים. כלומר, התוצאות הסופיות ייראו רק כעבור כ-6 עד 12 שבועות.

הקפאת שומן בזרועות

הקפאת שומן היא אחת האפשרויות הפופולריות ביותר להפחתת שומן בזרועות, וקיבלה את אישור ה-FDA להסרת תאי שומן באזורי הגוף השונים, כולל זרועות, בטן, ירכיים, ישבן, גב, בית השחי וסנטר כפול.

במהלך הטיפול, מונח על הגוף מוליך שיקפיא את תאי השומן באזור המטופל. הטיפול אינו כואב, אם כי אתם עשויים להרגיש מעין צביטות בעור. הטיפול נמשך בדרך כלל בין 60-35 דקות. שיטה ייחודית זו מציעה הסרת שומן לצמיתות שלא כרוכה בתקופת החלמה.

המסת שומן בזרועות

המסת שומן משתמשת בטכנולוגיות המספקות חום, כמו: גלי רדיו, אולטרסאונד ולייזר. טיפולים אלה כרוכים במעט מאוד תופעות לוואי כמו חבורות, נפיחות וכאב קל, שיעברו תוך כמה ימים.

יתכן שיידרשו טיפולים חוזרים עד שתוכלו לראות תוצאות הנראות לעין.

במה לבחור?

האופציות הלא ניתוחיות להסרת שומן מהזרועות, כדי לשפר את המראה והתחושה בידיים, לא כרוכות בביצוע ניתוח קוסמטי פולשני, והן מציעות לעתים קרובות תוצאות קבועות.

כאמור, השיטות להקפאה או המסת שומן בידיים, מציעות טיפולים להסרת השומן לצמיתות באמצעות שינויי טמפרטורות.

גישות לא פולשניות אלה להורדת שומן בידיים צוברות יותר ויותר פופולריות בקרב מטופלים ומטופלות המחפשים דרך לצמצום היקפים באזור הזרועות ולשיפור קו המתאר שלהן.

חשוב לציין שטיפולים אלה אינם תחליף לירידה במשקל, והם מתאימים למטופלים שמשקל גופם קרוב למשקל האידיאלי.

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

שאלות נפוצות

תאי השומן נפגעים מהטמפרטורה הקיצונית הפוגעת בהם, הם מתים ומסולקים מהגוף בדרך הטבעית של חילוף החומרים, מה שמבטיח תוצאה קבועה.

 

יש מקרים שבהם לא ניתן לטפל בשומן בזרועות באמצעות הקפאת שומן. לדוגמה, במהלך הריון, במקרה של רגישות קיצונית לקור או במקרה של מחלה אוטואימונית.

 

לפי ה-FDA האמריקאי, מדובר בטכניקות בטוחות להסרת שומן מקומי. מיליוני טיפולים שבוצעו עד כה ברחבי העולם מעידים שמדובר בשיטה מוכחת, בטוחה ויעילה להסרת שומן עיקש.

 

מכשירי הלייזר המיוחדים המשמשים להמסת שומן לא פולשנית, מאושרים על ידי ה-FDA כטיפול בטוח ויעיל להפחתת מצבורי שומן לא רצויים ועקשניים.

 

 

 

במהלך הטיפול אתם עשויים להרגיש תחושה של צביטה, כמו גם תחושת קהות לא נעימה. לאחר הטיפול אתם עלולים לסבול זמנית מחוסר תחושה, אדמומיות, נפיחות, חבורות או גירוי בעור.

 

כן, זה אפשרי. הטיפול בקור או בחום אינו הליך כירורגי ולכן אין צורך בתקופת החלמה. ניתן לחזור לעבודה או לשגרה היומיומית מיד לאחר הטיפול.

 

 

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

אולי יעניין אותך גם?

מיצוק עור פנים וצוואר לגבר

אם אתם מתבוננים בראי ומוצאים את עצמכם מתגעגעים לעור הפנים הצעיר והמוצק שלכם, אתם לא לבד! עור נפול ורפוי בפנים ובצוואר הפך

טיפול בצלוליט

טיפול בצלוליט

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד את

מעוניינים בשיחת ייעוץ ללא עלות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

מאמרים אחרונים

מתלבטים לגבי המסת או הקפאת שומן? השאירו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע בנושא

הטיפול רלוונטי לבעלי BMI תקין בלבד

דילוג לתוכן